MyRoom
logowanierejestracja PL EN
 

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

imię:
e-mail:

Do wyboru są następujące formy płatności za zamówione produkty. Żadna nie ponosi dodatkowych opłat:

Ø  kartą kredytowa - jeśli płacisz kartą kredytową, dane karty podajesz na specjalnej stronie Payu.pl. Sklep www.myroom.pl nie otrzymuje od Payu.pl żadnych informacji dotyczących Twojej karty, a jedynie potwierdzenie autoryzacji. W niektórych przypadkach (kwoty powyżej 2.000 - 3.000 PLN) Payu.pl może zażądać potwierdzenia transakcji. Należy ją potwierdzić w ciągu 24 godzin (kliknąć otrzymany na konto pocztowe link). W przypadku braku takiego potwierdzenia transakcja będzie anulowana.

Ø  przelewem bankowym - po złożeniu zamówienia, gotówkę należy przesłać na konto. Wpłaty należy dokonać na konto:

MY Room, Smulikowskiego 12/15, 00-389 Warszawa

Nr konta:

Alior Bank 02 2490 0005 0000 4600 9183 9020

Tytułem:

nr. zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego

 

Ø  przelewem internetowym (tzw. szybki przelew) - możesz skorzystać z opcji szybkiego przelewu z wielu banków (ING Bank Śląski, mTRANSFER, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Przelew24, Pekao24, Płać z Nordea i inne). Nie musisz pamiętać ani wpisywać danych odbiorcy i numeru jego rachunku bankowego. Szybkie płatności obsługuje Payu.pl. Płatność przelewem odbywa się od strony Twojego banku i on zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

Ø  Do każdej przesyłki dołączamy paragon stanowiący potwierdzenie zakupu w Sklepie www.myroom.pl oraz będący podstawą reklamacji. Jeśli będą Państwo życzyli sobie fakturę VAT, prosimy o zaznaczenie tego w specjalnym polu w formularzu zamówień.

Copyright © 2011 MyRoom!